• promedic imagepicture 001 small

در باره ما

از معرفی نمودن مارک پرومدیک که راهکارهای تندرستی حرفه ای را ارائه میدارد احساس فخر میکنیم.

با علم به ارزش زندگی انسانها و با ارائه داشتن کالاهای مصرفی و تجهیزات با کیفیت بالا و عمر طولانی، هدفمان پشتیبانی شما جهت تحت کنترل داشتن سلامتی بیمارتان میباشد. جهت حفظ امنیت و سلامتی شما و صرفاً جهت کار کردن در محیطی ایمن، سالم و راحت، تجهیزات طبی ما با لفافهای میانی دوستدار مصرف کننده مجهز شده است.

بهمراه دارا بودن معیارهای کیفیتی بسیار سخت و ضوابط بسیار حساس، از برآورد کردن شرایط استانداردهای سیستم مدیریت کیفیتISO 9001 و ISO 13485 در طول سالیان گذشته احساس فخر و غرور میکنیم.

بمرور زمان با ارائه داشتن کالا در بالاترین کیفیت، دامنه تولیدات خود را توسعه داده و برحسب نیازهای بازار توسعه یافتن تولیدات موجود خود را تامین مینماییم.

رضایت مشتریان هدف اصلی ما بوده و جهت پیشرفت شرکتمان در زمینه خدمات فنی بعد از فروش و تامین اطلاعات نرخ روزمره سازی شده در بازارهای خاورمیانه و افریقا تلاش مینماییم. در این مرحله آموزش نیز برایمان یک عنصر کلیدی میباشد. پرسنل فروش و کارکنان نمایندگیها بصورت مداوم از طرف مهندسین شرکت آموزش داده میشود. بدین ترتیب پشتیبانی فوق العاده مشتری و پیشرفته ترین کالا و گارانتی خدمات فنی بعد از فروش را ارائه میداریم.